Akademik Tıp Dizisi
Sağlıklı Öğütler Dizisi
Sağlıklı Denemeler Dizisi
Sağlıklı Anılar Dizisi
Medikal Cep Dizisi
Hazırlanmakta Olan Kitaplar
  Advances in Molecular Medicine
  Anatomy
  Pediatrik Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme Dergisi
  Perinatal Journal
  Perinatoloji Dergisi
  Yükseköğretim Dergisi
   
   
   
 
Positive SSL
Untitled Document
Hakkımızda

Deomed Reklam ve Yayıncılık Ltd. Şti., kökeni 1994 yılına dayanan bir birikimle tıp ve sağlık alanında özelleşmiş nitelikli ürün ve hizmetler sunmaktadır. Örnek aldığı Batıdaki öncü kuruluşların geçmişine koşut, akademik tıp kökenli bir yapılanma ile ülkemizde de arzulanan kalite düzeyini gerçekleştirmeyi ilke edinmiştir.

“Deomed®” markası ve “Sağlıklı Bilgi Kaynağı” sloganı ile doğru bilgiyi, çağdaş ölçütler, teknoloji, yaratıcılık ve yenilikçilik anlayışı zemininde, doğru bir biçimde sunmayı hedeflemektedir. Bu hedeflerini geniş bir akademik danışman kadrosu sayesinde daha sağlıklı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

 

Deomed 1997 yılından beri, başta yayıncılık olmak üzere grafik-tasarım ve tanıtım hizmetleri sunmaktadır. Periyodik portföyünde, 1997’den beri yayımladığı akademik dergilerin yanı sıra kurumsal ve özel yayınlar da bulunmaktadır.


Kuruluşundan beri ağırlıklı olarak ilaç sektörü ve bilimsel tıp derneklerine hizmet veren Deomed, 2008 yılı ile birlikte perakende kitap sektörüne yönelik faaliyete de geçmiş, modern bilgi gereksinimi çerçevesinde kaliteli kitaplar yayımlamayı sürdürmüştür. Böylece kuruluşundan beri gözettiği ilke ve hedefleri doğrultusunda önemli bir adımı daha gerçekleştiren Deomed, kalite ve etik vizyonuyla, ülkemiz yayıncılığında, bir yandan öncelikli hedef kitlesi tıp ve sağlık profesyonelleri olan okurlarının kitap algısının olumlu yönde değişmesine katkı sağlamayı, diğer yandan topluma sağlık konusunda sağlıklı bilgi sunmayı amaçlamaktadır.

 

 

   

E-posta  
Şifre    
    Beni Hatırla
   
Yeni üye  | Şifre hatırlat
 
 
  Ayrıntılı Arama...  
  Tüm kitaplarımız yayındadır.
 
 
Hakkımızda | Telif Hakları | Üyelik Koşulları | Satış Sözleşmesi | Güvenli Ödeme | Kargo Koşulları | İade Koşulları | E-Bülten | İletişim
Deomed Reklam ve Yayıncılık Ltd. Şti.
Gür Sok. No: 7/B Fikirtepe 34724 Kadıköy, İstanbul
Tel: 0216 414 83 43 (pbx) Faks: 0212 414 83 42
2008-2021 © Deomed. Her hakkı saklıdır. Site içeriği izinsiz kullanılamaz.
Web Tasarım ve Uygulama: Deomed