Akademik Tıp Dizisi
Sağlıklı Öğütler Dizisi
Sağlıklı Denemeler Dizisi
Sağlıklı Anılar Dizisi
Medikal Cep Dizisi
Hazırlanmakta Olan Kitaplar
  Advances in Molecular Medicine
  Anatomy
  Pediatrik Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme Dergisi
  Perinatal Journal
  Perinatoloji Dergisi
  Yükseköğretim Dergisi
   
   
   
 
Positive SSL
Sistem Bilgilendirme

 

Kredi Kartı ile Güvenli Ödeme

www.deomed.com üzerinden yaptığınız kredi kartı ile ödeme işlemlerinde SSL (Secure Socket Layer) sertifikası kullanılmakta ve böylece bilgilerinizin içeriği şifrelenerek korunmaktadır. Yaptığınız ödemeler sırasında 128 bit güvenlikle korunarak girdiğiniz kredi kartı numaraları doğrudan ilgili bankanın veritabanına yine 128 bit şifrelenmek suretiyle gönderilir. Kredi kartı verileriniz www.deomed.com tarafından kayıtlı olarak tutulmaz. www.deomed.com’da hiçbir şekilde e-posta ya da benzeri platformlarda finansal ve kredi kartı bilgileri alınmaz ve gönderilmez.

Online alışveriş sistemimiz Visa ve Mastercardın geliştirdiği ve anlaşmalı bankanın sunduğu, dünyada gittikçe yaygınlaşan 3 Boyutlu Güvenli (3D Secure) Ödeme Sistemi aracılığıyla yüksek derecede güvenli hale getirilmiştir. Bu tip sanal alışveriş çözümleri ile hem kart sahipleri, hem de üye işyerleri sahtekarlıklara karşı güvence altına alınmaktadır. 3 Boyutlu Güvenli Ödeme Sisteminde sanal ödeme işlemi gerçekleştirilirken, banka tarafından bankaya ait bir paltform üstünde kart sahibine sadece kendisinin bildiği ödeme şifresi sorulmakta ve kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır. Böylece yetkisiz kişilerin, kredi kartlarını internet ortamında kullanması engellenmektedir. Bu çerçevede kredi kartınızın bağlı olduğu bankaların sunduğu farklı uygulamalar söz konusudur. Sonuç olarak ödemenizin onaylanma süreci, bankasına göre değişmekle birlikte, bu sistemde ek bir güvenlik aşamasından daha geçmekte, bu amaçla ilgili bankanın sunduğu bir servis olarak bilgi teyidi, akıllı SMS vb uygulamalarla güvenlik genişletilmektedir.

 
 
   
 
E-posta  
Şifre    
    Beni Hatırla
   
Yeni üye  | Şifre hatırlat
 
 
  Ayrıntılı Arama...  
  Tüm kitaplarımız yayındadır.
 
 
Hakkımızda | Telif Hakları | Üyelik Koşulları | Satış Sözleşmesi | Güvenli Ödeme | Kargo Koşulları | İade Koşulları | E-Bülten | İletişim
Deomed Reklam ve Yayıncılık Ltd. Şti.
Gür Sok. No: 7/B Fikirtepe 34724 Kadıköy, İstanbul
Tel: 0216 414 83 43 (pbx) Faks: 0212 414 83 42
2008-2023 © Deomed. Her hakkı saklıdır. Site içeriği izinsiz kullanılamaz.
Web Tasarım ve Uygulama: Deomed