Akademik Tıp Dizisi
Sağlıklı Öğütler Dizisi
Sağlıklı Denemeler Dizisi
Sağlıklı Anılar Dizisi
Medikal Cep Dizisi
Hazırlanmakta Olan Kitaplar
  Advances in Molecular Medicine
  Anatomy
  Pediatrik Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme Dergisi
  Perinatal Journal
  Perinatoloji Dergisi
  Yükseköğretim Dergisi
   
   
   
 
Positive SSL
Sistem Bilgilendirme

 

Satış Sözleşmesi

1. 18 yaşından küçük kişiler www.deomed.com'dan alışveriş yapamaz.


2. Akademik tıp kitapları tıp bilimi ve mesleği mensuplarına yönelik hazırlanmaktadır. Kitap içerikleri, temel ve klinik araştırmalarla sürekli gelişmekte olan tıp biliminin güncel bilgi düzeyi çerçevesinde oluşturulmaktadır. Editör ve yazarlar, kitaplarının hazırlandığı zaman diliminde, özellikle tanı ve tedavi uygulamaları ile ilgili olanlar başta olmak üzere tüm verilerin güncel olması ve hatasız basılmasına özen göstermektedirler. Bununla birlikte tanı ve tedavi uygulamaları konusundaki sorumluluk kullanıcıların kendilerine aittir; yayınevi, editör, yazar, çevirmen, telif hakkı sahibi ve varsa sponsor için bağlayıcı değildir. Kitaplarda adı geçen ticari markalar, özellikle ilaç adları bilgilendirme dışında bir amaçla sunulmamaktadır. Kullanıcıların ilgili üreticilerin ürün bilgi kılavuzları ya da prospektüs bilgilerine bakmaları, şüpheli durumlarda bir uzmana danışmaları önerilir. Ayrıca kuşku uyandıracak pratik durumların yayınevine bildirilmesi rica olunur.


3.
www.deomed.com'da kredi kartı (Visa, Master) ya da banka havalesi yoluyla alışveriş yapılabilir. www.deomed.com üzerinden yaptığınız kredi kartı ödeme işlemlerinde SSL (Secure Socket Layer) sertifikası kullanılmakta ve böylece bilgilerinizin içeriği şifrelenerek korunmaktadır. Yaptığınız ödemeler sırasında 128 bit güvenlikle korunarak girdiğiniz kredi kartı numaraları doğrudan ilgili bankaya yine 128 bit şifrelenerek gönderilir. Kredi kartı numaralarınız www.deomed.com tarafından kayıt altına alınmaz. www.deomed.com'da hiçbir şekilde e-posta ya da benzeri platformlarda finansal ve kredi kartı ile ilgili bilgiler alınmaz ve gönderilmez. Banka havalesi seçeneğinde 1 (bir) hafta içinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilir. Siparişlerin işleme alınma zamanı, siparişin verildiği an değil, havalenin hesaplarımıza ulaştığının Deomed tarafından belirlendiği andır.

4.
www.deomed.com tüm siparişlerinizi, yasaların gerektirdiği şekilde irsaliyeli fatura eşliğinde teslim edecektir. Yapılan alışverişlerdeki tüm fiyatlar (KDV içinde) TL olarak ifade edilmiştir. Kitaplarda geçerli KDV oranı %8’dir.

5. Dizgi ve sistem hatalarından meydana gelen fiyat yanlışlıklarından Deomed sorumlu değildir.

6. Sözleşmenin imzalandığı tarihte var olmayan ve ön görülmeyen, tarafların kontrolleri dışında gelişen, ortaya çıkmasıyla taraflardan birinin ya da her ikisinin de sözleşme ile yüklendikleri borç ve sorumluluklarını kısmen ya da tamamen yerine getirmelerini ya da bunları zamanında yerine getirmelerini olanaksızlaştıran durumlar, mücbir sebep (tabii afet, savaş, terör, ayaklanma, mevzuat hükümleri, el koyma veya grev, lokavt, üretim ve iletişim tesislerinde önemli mahiyette arıza...) olarak kabul edilecektir. Mücbir sebep şahsında gerçekleşen taraf, diğer tarafa durumu derhal ve yazılı olarak bildirecektir. Mücbir sebebin devamı esnasında tarafların edimlerini yerine getirememelerinden dolayı herhangi bir sorumlulukları doğmayacaktır. İşbu mücbir sebep hali 10 (on) gün süreyle devam ederse, taraflardan her birinin, tek taraflı olarak fesih hakkı doğacaktır.

7. www.deomed.com sattığı kitaplardan kendi yayınları dışında kalanlar için tüm sanal alışveriş siteleri gibi stok tutmamakta, ilgili ürünleri müşterilerinin siparişlerine göre tedarik etmektedir. Tüm ürünler için listeler her gün güncellense de sipariş verilen bazı ürünler sağlayıcı kuruluşların stoklarında tükenmiş olabilir. Böyle durumlarda ilgili bölümümüz tarafından size posta ile bilgi verilir ve ürün bedeli karşılığı bloke edilen tutar kredi kartınızdan kaldırılır.

8. Tahsilatı yapılmış bir siparişin teslimatı Türkiye içindeki özel kargo lojistik firmalarıyla yapılmaktadır. Eğer gönderi adresi Türkiye dışında ise, gönderi yurtdışına servis veren lojistik firmaları aracılığı ile sağlanır. Kargo hakkında detaylı bilgi için buraya tıklayınız.

9. Paketlerinizin, alışverişiniz sırasında size belirtilen süreler içinde teslim edilmediğini düşünüyorsanız tıklayınız. Talebiniz Deomed’e ulaştığında kargo firması tarafımızdan aranarak paket takibi yapılabilecektir. Paket teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır. Özel kargo firması ile yapılan gönderilerde, taşıma sırasında paketin zarar görmesi durumunda zarar Deomed tarafından telafi edilir. Bu nedenle, teslimat sırasında hasarlı olduğunu tespit edilen paketler kabul edilmeyip tutanak tutturulmalıdır. Daha sonra, tutanak 0216 414 83 42 numaraya fakslanmalı ve durum buraya tıklayarak bildirilmelidir. Deomed, ürünü yeniden temin edip, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacaktır.


10. Genel olarak satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren 7 (yedi) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz. Ürün iadesi hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

11. www.deomed.com'dan alışveriş yapan kişi yukarıdaki tüm maddeleri kabul etmiş sayılır.

 
 
   
 
E-posta  
Şifre    
    Beni Hatırla
   
Yeni üye  | Şifre hatırlat
 
 
  Ayrıntılı Arama...  
  Tüm kitaplarımız yayındadır.
 
 
Hakkımızda | Telif Hakları | Üyelik Koşulları | Satış Sözleşmesi | Güvenli Ödeme | Kargo Koşulları | İade Koşulları | E-Bülten | İletişim
Deomed Reklam ve Yayıncılık Ltd. Şti.
Gür Sok. No: 7/B Fikirtepe 34724 Kadıköy, İstanbul
Tel: 0216 414 83 43 (pbx) Faks: 0212 414 83 42
2008-2024 © Deomed. Her hakkı saklıdır. Site içeriği izinsiz kullanılamaz.
Web Tasarım ve Uygulama: Deomed